Thursday, February 2, 2023

Ali Ahmeti: Në Qeveri kemi ekip të sukseshëm, të mrekullueshëm

Bashkimi Demokratik për Integrim nën udhëheqje të...

Grubi: Jemi në rrugë të drejtë sepse jemi në rrugë të Ali Ahmetit

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka shoqëruar...

Luizi provon ta puth Kiarën, kështu reagoi ajo

Mbrëmë Kiara ka festuar ditëlindjen.

Gjatë kohës sa po pinin Luizi ka provuar që ta puthë atë, por që Kiara është larguar dhe ka filluar t’i flasë diçka e nervozuar.

Këtu e keni momentin kur këngëtari provon tja japë një puthje Kiarës.

https://www.instagram.com/reel/CnjTRsFBLCI/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7bd496b6-0d04-44a7-bd94-1566c8eecbc7