Saturday, June 3, 2023

U përjashtua nga gara, shikoni çfarë ndodhi me Instagramin e Kejvinës?

Modelja Kejvina Kthella është eliminuar nga shtëpia e Big Brother Vip Albania. Ajo ngriti dore ndaj banorit Luiz Ejlli. Kështu, “Vëllai i Madh” vendosi që ta diskualifikonte nga loja modelen Kejvina Kthella.

Komentet dhe kritikat për veprimin e Kejvinës kanë qenë aq të shumta, aq sa kanë detyruar mirëmbajtësit e faqes së saj zyrtare në Instagram, që të bllokojnë hapësirën për komente.

Të gjitha postimet e saj të fundit që kanë të bëjnë me paraqitjet e saj në Big Brother VIP Albania janë pa komente në Instagram, duke lejuar vetëm pëlqimet.

Debati i së shtunës mes Luizit dhe Kejvinën nisi për shkak të provokimeve të këngëtarit, të cilave bukuroshja nuk ka mundur t’iu bëjë ballë.