Thursday, March 30, 2023

Kryeprokurori Joveski s’jep detaje për mbikëqyrjen e Korridoreve 8 dhe 10-D

Kryeprokurori Lubomir Joveski nuk jep detaje lidhur...

Sulmohet fizikisht një i mitur nga Sellca.

Dyzet e dy vjeçari A.S. nga Sellca...

Pamje: Momenti kur FSK nxjerr nënën e fëmijës dy vjeçar gjallë nga rrënojat

Ekipet e FSK-së në Turqi kanë nxjerrë të gjallë nga rrënojat edhe nënën e fëmijës dyvjeçar që e shpëtuan pak orë më parë.

FSK ka publikuar momentn e nxjerrjes nga rrënojat të nënës së vajzës dy vjeçare.

FSK ka shprehur vendosmëri që ta vazhdojë operacionin e kërkim-shpëtimit deri në nxjerrjen e qytetarit të fundit nga rrënojat.

‘‘Momenti i nxjerrjes nga rrënojat i nënës së vajzës dy vjeçare nga heronjtë tanë! Angazhim vetëmohues për të bërë bashkë në jetë nënë e bijë! Krenar me heronjtë e heroinat tona!’’, ka shkruar Mehaj.