Thursday, March 30, 2023

Keqpërdorën seksualisht të miturën – dhjetë persona privohen nga liria

Hetimet për keqpërdorim seksual dhe përgatitje të...

Kryeprokurori Joveski s’jep detaje për mbikëqyrjen e Korridoreve 8 dhe 10-D

Kryeprokurori Lubomir Joveski nuk jep detaje lidhur...

Sulmohet fizikisht një i mitur nga Sellca.

Dyzet e dy vjeçari A.S. nga Sellca...

Digjet një shtëpi në Koçan, humb jetën një 79-vjeçare

Dje në orën 10:05 në Stacionin Policor të Koçanit është raportuar se në vendbanimin “Orizari” ka shpërthyer zjarr në shtëpinë e S.L.(53), në të cilën banonte nëna e tij S.L.(79).

Nga lëndimet e marra gjatë zjarrit, S.L. (79) ka ndërruar jetë, ndërsa vdekjen e saj e ka konfirmuar ekipi mjekësor.

Zjarri është shuar nga ekipi i Njësitit Territorial i Zjarrfikësve në Koçan, ndërsa hetim kanë bërë ekipi i Stacionit Policor të Koçanit./