Saturday, December 2, 2023

Rrahje mes dy nxënësve të shkollës së mesme

Të martën mbrëma rreth orës 22, personi me iniciale M.M, 57 vjeçar nga fshati Çiflik, ka denoncuar në polici se rreth orës 18 e 45 minuta, në rrugën Vidoja Smilevski Bato, në Tetovë, vajza e tij e mitur, është sulmuar nga një vajzë tjetër poashtu e moshës së mitur. nxënëse në një shkollë të mesme në Tetovë. Janë marrë masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.