Thursday, March 30, 2023

A do të lëviz Greqia drejt njohjes së Kosovës?

Nikos Dendias në vizitën e tij të...

Horoskopi për datën 30 mars

Vendet e largëta kanë një tërheqje të...

Shkup, MPB-ja regjistron 169 shkelje në komunikacion

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton...

Bastisje në Kërçovë, arrestohet një person

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria 25 vjeçarin S.M. nga Kërçova. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij të kryer me urdhër gjyqësor, policia ka gjetur dhe konfiskuar një sasi të marijuhanës.

S.M. është ndaluar në stacionin policorë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij d të ngritët padi adekuate.