Sunday, June 4, 2023

Ali Ahmeti i’a thotë këngës me Ilir Shaqirin (VIDEO)

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi sapo ka publikuar në rrjetin social Facebook një video në të cilën lideri i BDI-së, Ali Ahmeti dhe këngëtari Ilir Shaqiri këndojnë së bashku.

Në përshkrim ka shkruar: “I pari i kombit sonte në mesin tonë! Bashkë për Europë”. Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi ka njoftuar në profilin e tij në Facebook praninë e Ahmetit në tubimin e BDI-së të paraparë për sot në Çair.