Saturday, September 30, 2023

Aksident në autostradën Shkup – Tetovë, rrokulliset vetura me targa të Shqipërisë (VIDEO)

Në autostradën Shkup-Tetovë është aksidentuar një veturë, e cila si pasojë e rrugës së lagësht është rrokullisur, vetura është me targa të Shqipërisë, informon Klan M

Sipas informacioneve jozyrtare një person është lënduar më rëndë ndërsa ambulanca është në vendngjarje për të dhënë ndihmën të lënduarve.

Policia ka bllokuar një korsi dhe po bënë ekspertizën e duhur.