Ish-banorja e Big Brother Vip, Kiara Tito, duket se është tifozja më e zjarrtë e Luizit.

Që prej ditës që Kiara doli nga shtëpia ka treguar mbështetjen e saj për Luizin, me të cilin krijuan një romancë brenda shtëpisë, e cila do të vzahdojë edhe pasi loja të mbarojë.

Moderatorja ka postuar vazhdimisht mesazhe dhe foto mbështetëse për Luizin, që duket sikur është më shumë për t’iu kthyer përgjigje negative të gjithë komenteve që ka marrë për lidhjen me Luizin.

Sakaq mbrëmjen e djeshme, Kiara ka publikuar një mesash të koduar në Instagram, një foto me Luiznin me mbishkrimin “Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”.