Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Shkup-Kumanovë, ku një furgon ka aksidentuar kamionin e Ndërmarjes Publike të rrugëve Shtetërore të cilët ishin duke punuar në autostradë.

Sipas informacioneve të Klan M, nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin se si erdhi deri te aksidenti, ku sipas informacioneve jozyrtare nuk kishte shenjë sinjalizuese