Sunday, June 4, 2023

E keni menduar me të re, ja sa vjet po i mbush sot Fifi!

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur në publik si Fifi sot ka festë.

Ajo po feston ditëlindjen e saj të 29-të.

Për këto vite, Fifi, krijoi një karrierë të mbushur me hite dhe suksese të panumërta.

Kujtojmë, se ky vit Fifin, po e gjen më ndryshe gjithmonë, ajo së shpejti do të bëhet edhe nënë pasi është në pritje të ëmbël.

Këngëtarja pritet të sjell në jetë një djalë.