Monday, May 29, 2023

Po luante kazino, vritet një person nga Haraçina

Në orën 08:05, në SPB Shkup është raportuar se në një kazino të vendosur në bul. M.T. Gologanov, një person ka shtënë me armë zjarri në drejtim të N.A. (46) nga fshati Haraçinë, me të cilin paraprakisht kanë luajtur në makineritë në kazino, pas së cilës N.A. iu nënshtrua plagëve të marra.Është njoftuar prokurori publik dhe po merren masa për zbardhjen e rastit.