Sunday, May 28, 2023

‘Kam qarë pafund’, çfarë i ndodhi Kiarës pas daljes nga BBVA


Kiara ka marrë një letër tejet emocionuese nga një fanse dhe ka treguar se ka qarë pafund. Fansja i ka vendosur vajzës së saj emrin Kiara.

Ajo i ka dërguar ish-banores një buqetë me lule, foton e vajzës dhe një letër ku i tregon sa shumë e vlerëson për mesazhin që ka përcjell në Big Brother VIP dhe se ka dhënë shembull edukate.

‘Kam qarë pafund’, çfarë i ndodhi Kiarës pas
“Kam qarë pafund. Me jetë të gjatë Kiara vogël”, ka shkruar Kiara Tito.