Saturday, December 2, 2023

Ndodh e papritura: Cozman dhe Tuna harrojnë gjithçka


Vite më parë ishin një nga çiftet më të komentuara.

Por pas 7-të vitesh, duket se kanë marr forcat për tu ribashkuar për një projekt muzikorë.

Një fragment që postoi nga projekti i ri, Cozman shprehet se: “Nuk po muj me të harru, për mu kurrë nuk je e huj”.

Edhe këngën dyshja vendosën ta quajnë: “Për mu kurrë nuk je E Huj…”

Është ky një ribashkim vetëm në muzikë, apo edhe në jetën private, kjo mbetët të dihet në ditët në vazhdim.