Zhegrova marshon në Francë, me dy gola brenda 2 minutve.

Skuadra e Lille po zhvillojnë ndeshjen kundër Lorient në kuadër të ligës franceze në futboll.

Kosovari, Edon Zhegrova po shkelqen në këtë ndeshje duke shënuar dy super gola.

Zhegrova njërën e shënoi në minutën e 82’ dhe tjetrën në minutën e 90’.

Rezultati i ndeshjes është 3-1.