Sunday, June 4, 2023

Real Madrid pritet ta bëjë hapin e madh për Luizin


Real Madrid e dëshiron Leaon.

Real Madridi e ka bërë objektiv transferimin e futbollistit portugez, Rafael Leao.

Anësori i Milanit po bën paraqitje të jashtëzakonshme me klubin dhe kombëtaren, shkruan Gazeta Express.

Prej këtyre paraqitjeve, ka rënë në sy të klubit madrilen, Real Madrid.

70 milionë euro është shuma që “Los Blancos” duhet ta paguajnë për t’i marrë shërbimet e portugezit.