Efi ia sheh ‘sherrin’, debatit me Luizin dhe Kiarën.

Banorja ka marrë kërcënime pas prime-it të mbrëmshëm.

Profili i saj zyrtar në Instagram, është tentuar të hakohet, shkruan Kosovarja.

Kjo u bë e ditur, përmes një postimi në storien e saj në Instagram, është tentuar gjithashtu edhe blerja e ndjekësve fallco.

Postimi i plotë në Instagramin e Efit: