Oriola Marashi ‘thumbon’ Efin: Vdiqët për Luizin, ai ka sy vetëm për dashurinë e vet.

Debati i mbrëmshëm më mes të Efi, Kiarës dhe Luizit ka bërë që shumë persona edhe jashtë shtëpisë të përfshihen.

Reagimet ishin nga më të ndryshmet në mesin e tyre edhe prej personazheve të famshme, një të tillë e ka bërë edhe modelja Oriola Marashi.

Modelja shqiptare ka dalur në përkrahje të çiftit duke thënë se ndonëse të tjerët po mundohen të hyjnë në mesi, Luizi ka sy vetëm për Kiarën.

“Vdiqet për b… e Luizit po çfarë të bësh që ai ka sy vetëm për dashurinë e vet, kjo është dashuri”, ka shkruar Oriola në një postim.

Kejvina komenton debatet e mbrëmshme në BBVA: Kiara po e shkatërron Luizin, fama po e shkatërron Kiarën

Ndërkohë, në lidhje me debatin e mbrëmshëm reagoi edhe modelja tjetër dhe ish-banorja Kejvina Kthella, e cila tha se Kiara e ka personale ndaj Efit sipas saj për shkak të xhelozisë femërore.

Ndryshe, pas spektralit të së martës, raportet në mes të Efit me çiftin Luiz dhe Kiara kanë qenë të ftohta madje duke mos komunikuar me njëri-tjetrin.