Wednesday, September 27, 2023

Arrestohet një 26-vjeçar, e përdhunoi një të mitur


Arrestohet një 26-vjeçar, ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur.

Një 26-vjeçar është arrestuar të shtunën në Fier pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 15-vjeçare.

Policia bën me dije se është ndaluar shtetasi D. M., banues në Mallakastër.

Gjatë kontrollit të banesës së 26-vjeçarit, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan një armë gjahu, që e mbante pa lejen përkatëse.

Materialet procedurale i kaluan prokurorisë, për veprime të mëtejshme.