Besiana është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Shkurte Fejza.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Besiana këto ditë ka qenë për vizitë në qytetin e bukur iltaian, Milano.

Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet super joshëse.

E veshur shkurt dhe me shumë stil, vajza e Shkurte Fejzës po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/