Sipas informacioneve të BILD, ka ndodhur një skandal i vërtetë në zhveshtoret e Etihad Stadium.

Pas ndeshjes Manchester City-Bayern Munich raportohet të ketë ndodhur një përleshje fizike në kampin e gjermanëve.

Sipas këtij raporti, ishte Sadio Mane ai që pati një debat të nxehtë me Leroy Sane dhe madje e goditi me shuplakë.