Wednesday, September 27, 2023

Habit Megi Pojani, thotë se ka fjetur me Kiaren dhe Luizin


Blogerja e njohur dhe provokative, Megi Pojani, është prezantuese e “Fan Club”, emisionit që trajton zhvillimet e “Big Brother VIP Albania”.

Megi, ka realizuar me natyralitet dhe dinamikë interesanre emisione të cilat janë pëlqyer nga audienca.

Bukuroshja, në një moment ka thënë se ajo ka fjetur me Luizin dhe Kiaren.

Por, për çfarë e kishte më saktësisht fjalen Megi?

Kuptojeni në videon më poshtë