Monday, May 29, 2023

Bekteshi: Qytetarët do të paguajnë rrymë më të lirë

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot siguroi...

Maqedoni, prezantohet dokumenti strategjik për transport për vitet 2024-2027

Zëvendësministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bekim Rexhepi,...

Albulena Haxhiu në iftar me kabinetin saj


Ministrja Haxhiu sonte në iftar me kabinetin saj.

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, sonte ka dalë në iftar me kabinetin e saj.

Këtë e ka bërë të ditur Berita Abazi, Asistente Ekzekutive e Ministres, përmes një postimi në Facebook, përcjell Klankosova.tv.

Pjesë e këtij iftari ishin edhe asistentet politike në këtë ministri, Valëza Sadriu dhe Nazlie Bala.