Sunday, December 3, 2023

Jori e fut në sherr Luizin me Kiarën: I dhashë Luizit të brendshmet


Jori: I dhashë Luizit të brendshmet! Kiara revoltohet keq ndaj Luizit.

Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli bëri një plan se si të fuste në sherr Kiara Titon me Jori Dellin. Këngëtari donte ta bënte xheloze dhe të shikonte reagimin e saj.

Teksa këtë plan Luizi ia tha Jorit, aty pranë ishin edhe Elvis Pupa, Efi Dhedhes, Nita Latifi dhe Dea Mishel. Këto dy të fundit i thanë atij se në fakt me planin që po thurte, Kiara do bënte debat me të dhe jo me Jorin, por Ejlli nuk mendonte kështu.

E mesa duket ka ndodhur ajo çfarë thanë vajzat. Kiara u acarua shumë nga plani që Luizi kishte thurur me Jorin, për ta bërë atë xheloze. Kur të dy u shtrinë të flinin gjumë, moderatorja i kërkoi këngëtarit që lojëra të tilla mos të bëjë më me të, sepse ndihet keq.

Kiara u shpreh se i erdhi keq kur pa se si banorët qeshnin përpara fytyrës së saj, kur ai “ngacmohej” me Jorin.

Ajo shtoi se është tip shumë sportiv dhe se shakatë nuk i merr ndonjëherë seriozisht, por sipas saj, kjo ishte e tepërt, pasi shërben si “material” për njerëzit.

Kiara i kërkoi atij të mos e përsërisë më një gjë të tillë, ndërsa ai i kërkoi falje.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Kur tjetra thotë i dhashë të brendshmet

Luizi: E thashë unë

Kiara: Ajo e vazhdoi dhe tha ‘po se ti ke shikim vrastar, ku shkove e kape atë valixhe’, Dea po qeshte nga ana tjetër. Nuk jam këtu për të krijuar skena xhelozie se nuk jam fare natyrë e tillë. Janë ca gjëra që kanë limite. Nuk e kuptova se po qeshnin të gjithë dhe nuk u ndjeva mirë

Luizi: Më fal

Kiara: Të më qeshin Jori dhe Dea mua në surrat

Luizi: Më fal, mbaroi

Kiara: Nuk është çështje xhelozie, por ndihem keq se nuk është e bukur. Para 1 jave të pashë duke qeshur në dush, nuk thashë gjë.