Saturday, December 2, 2023

Blerona vishet krejt bardh, po duket si nuse!


Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit.

Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion, shkruan ORAinfo.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku po duket një zonjë e rëndë.

E veshur krejt bardhë dhe e grimosur rëndë, Blerona po shklqen në pamje.

Në këtë pamje ajo po duket si nuse. /ORAinfo/