Monday, December 11, 2023

Kjo është banorja e eliminuar përfundimisht nga Big Brother Vip Albania


Sonte po mbahet çerekfinalja e “Big Brother VIP Albania”.

Këtë të martë (sonte), ka një eliminim dhe një finalist.

Dea, Qetsori, Nita, Jori dhe Kristi kanë qenë banorët e nominuar.

Ndërkohë që banorja e cila u eliminua përfundimisht nga Big Brother Albania është Jori.