Saturday, September 30, 2023

“Tash e kam ble një alet qe e mban…”, Teuta Selimi habit me përshkrimin që ju bën fotografive të saj!


Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e dashur dhe e angazhuar.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa fotografi, ku ekspozon turpin e saj në formë.

Mirëpo ajo që ka marrë vëmendjne është përshkrimi interesant që ju ka bërë këtyre imazheve.

“Nuk postoj shpesh, po tash e kam ble një alet qe e mban në tel e kom njet me myt instan, Ju dua”, ka qenë përshkrimi i çuditshëm nga këngëtarja e njohur kosovare.

Se për çfarë aleti e ka fjalën, me së miri e din vet këngëtarja. /ORAinfo/