Saturday, September 30, 2023

Incident i papritur i ndodh Elvanës në skenë, fansi i kap dorën dhe e tërheq


Elvanës i ndodh incidenti i papritur në skenë, fansi i kap dorën dhe e tërheq.

Elvana Gjatës i ka ndodhur një incident në një nga koncertet e fundit të saj.

Një prej fansave teksa këngëtarja i ka dhënë dorën, e ka tërhequr dhe është munduar ta rrëzoj nga skena, gjë të cilën nuk e ka realizuar dot.

Elvana e ka kaluar me shumë sportivitet këtë situatë të sikletshme.

Ajo e ka postuar videon dhe i ka shkruar disa fjalë fansit: Është ok, edhe unë të dua gjithashtu.