Saturday, December 2, 2023

Luizi shpërthen ndaj opinionistëve, ja për kë thotë se ka mbajtur anën e një banori


Këtë edicion të Big Brother VIP Albania, diskutime të ashpra po ndodhin edhe mes banorëve dhe opinonistëve.

Ndërkaq, së fundmi, Luizi ka komentuar opinionistët e shtëpisë së BBVA.

Luiz Ejlli është i mendimit se ata duhet që të jenë të ftohte në opinionet e tyre, por sipas tij, një gjë e tillë nuk ndodh gjithmonë.

Madje ai komentoi edhe opinionisten e parë të BBVA, ku sipas këngëtarit, ajo ka mbajtur gjatë gjithë kohës anën e një banori.

“Ta them unë, Balina Donaldit, ka mbajtur anën e Donaldit”, tha ajo.