Monday, May 29, 2023

Bekteshi: Qytetarët do të paguajnë rrymë më të lirë

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot siguroi...

Maqedoni, prezantohet dokumenti strategjik për transport për vitet 2024-2027

Zëvendësministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bekim Rexhepi,...

Jude Bellingham dëshiron të luajë për Real Madridin


Jude Bellingham siç duket ka bërë zgjedhjen e tij.

Mediumi spanjoll, AS raporton se mesfushori anglez dëshiron të luajë për “Los Blancos”.

Borussia Dortmund pritet të hyjë në bisedime me klubin spanjoll.

Megjithatë, madrilenët nuk e kanë ndërmend të paguajnë më shumë se 120 milionë euro për shërbimet e talentit anglez.

Bellingham ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha evropiane me paraqitjet e tij me Dortmundin dhe me Anglinë.