Anita dhe Ramushi dalin me ia festu ditëlindjen e 19-të djalit.

Çifti i njohur ka festuar me rastin e ditëlindjes së djalit, Gjinit.

Anita dhe Ramush Haradinaj, sonte kanë dalur të festojnë së bashku me miq, shkruan Kosovarja.

Ishte Anita, ajo e cila postoi një imazh me bashkëshortin e saj, Ramushin dhe deputetin Besnik Tahirin bashkë me gruan e tij.

Ata duken të lumtur, teksa po e shijojnë atmosferën që i rrethon.