Monday, December 4, 2023

Gara mes katër finalistëve të “BBVA”, produksioni del me kërkesën e veçantë ndaj fansave të Luizit?


Këtë të shtune do të jetë nata finale në Big Brother VIP Albania.

Një video që po qarkullon në rrjet është një live mes disa personave, mes tyre edhe një ish-banor, ku tregon disa prapaskena nga xhirimi i Fun Club.

Sipas tij gjithë publiku ishin pro Luiz Ejllit, kështu produksioni është munduar t’ju thoj publikut të duartrokas edhe për banorët e tjerë, Efin, Kristin dhe Dean.