Sunday, June 4, 2023

Dea i merr 10 mijë euro dhe largohet e para sonte nga shtëpia e Big Brother


Sonte po zhvillohet finalja e madhe e Big Brother VIP Albania.

Luizi, Dea, Efi dhe Kristi janë katër finalistët e kësaj nate, përcjell ORAinfo.

E sonte u bë largimi i banorit të parë të kësaj nate.

Dea është banorja e parë për sonte e cila u larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania./ORAinfo/