Sunday, June 4, 2023

Luizi shpallet fitues i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania


Sonte u zhvilluan finalja e madhe e formatit më të shikuar, Big Brother VIP Albania.

Efi, Dea, Luizi dhe Kristi, ishin finalistët e kësaj nate, përcjell ORAinfo.

Por, ishin Luizi dhe Kristi që mbetën të fundit për të kuptuar se cili nga këta të dy do të jetë fituesi.

Arbana atyre dhe gjithë publikut ua kumtojë lajmin se fituesi i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania, është Luiz Ejlli./ORAinfo/