Monday, December 11, 2023

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Newcastle-Arsenal


Newcastle-Arsenal, publikohen formacionet zyrtare.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Newcastle dhe Arsenal, e vlefshme për javën e 35-të në Premierligë.

Arsenalit i duhet fitorja që të mbetet ende në garë për titull të kampionit, ndonëse do ta ketë tejet vështirë.

Ndërsa, Newcastle synon fitoren për të mbetur në pozitën e tretë dhe ta “blindojë” biletën që dërgon në Ligën e Kampionëve edicionin e ardhshëm.

Formacionet zyrtare: