Monday, December 4, 2023

Vajza e Feros dhe Arbenitës feston ditëlindjen e dytë, pamje nga festa


Nina e Feros dhe Arbenitës feston ditëlindjen e dytë, pamje nga festa.

Feronit Shabani dhe Arbenita Ismajli janë bekuar me një vajzë dy vite më parë.

Sot, Nina e vogël po feston ditën e saj me familjen teksa imazhe të ëmbla janë shpërndarë nga modelja.

Çifti Fero dhe Arbenita duken tejet të lumtur krahë njëri tjetrit teksa e vogla e tyre frynë qiriun e dëshirë për ditëlindjen e dytë.

Siç shihet nga pamjet, ditëlindja e Ninës është organizuar në shtëpinë e re të reperit në Kosovë.