Olta Gixhari zbulon bisedën e parë me Luizin pas fitores.

Pas finales së Big Brother VIP Olta pati një përqafim me Luiz Ejllin, pasi ai u shpall fitues.

Olta Gixhari zbulon bisedën e parë me Luizin pas fitores.

Pamë një përqafim të ngohtë mes teje dhe Luizit, çfarë i the?

“Çfarë mendoni ju që i thashë… i urova fitoren, i thashë bravo, urime, i thashë qetësohu se gjithçka është në rregull“, tha Olta Gixhari ne një intervistë për “Shqipëria Live” në Top Channel.

E pyetur nëse e uroi për dasmën, Olta tha: “Jo harrova, po fitorja është më e rëndësishme se ai është martuar 3 herë deri tani, kemi kohë ta urojmë për dasmën, po fitorja është shumë e madhe… Kiarën e ka, nuk është risi, ka kohë që e ka …. do ta uroj sapo të vij të pimë ca gota…”