Ai tashmë njihet si lezeti i “Big Brother VIP 2”. Po flasim për Maestro Armaldo Kllogjerin.

Sot për Armaldon është një ditë speciale pasi partnerja e tij feston ditëlindjen. Kujtojmë se me partneren e Armaldos, Aidën u njohëm në BBV kur ajo hyri për të surprizuar bashkëhsortin, dhe i zbuloi edhe gjininë e fëmijës që do presin. Ata do bëhen prindër të një vajze për herë të dytë.