Anita Haradinaj i hyn vetja në qejf.

Prezantuesja e njohur mori vëmendje me një imazh që ka publikuar.

Anita, si çdoherë duket bukur dhe gjithmonë tregohet tejet pozitive, shkruan Kosovarja.

E një gjë të tillë, e ka bërë edhe së fundi me një foto të postuar në storien e saj në Instagram, derisa i ka shkruar edhe një mbishkrimi, e cila duket se është krenare që posedon një buzëqeshje të tillë.