Wednesday, September 27, 2023

Leonora nuk e ka problem, e zbulon hapur kush po e shoqëron atë në udhëtime!


Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Edhe pse i ka kaluar të 40-tat, Leonora vazhdon të duket si çikë e re.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku tregon se është për rrugë. Ndërsa atë po e shoqërin maqoku i saj.

Leonora ka shumë dashuri për të dhe këtë e tregon shpeshere duke e postuar në Instagramin e saj. /ORAinfo/