Ish-banorja e BBV Albania, Kiara Tito vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar.

E vetëjshme për këtë, ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Kiara famen e arriti sidomos pas insistimit të fituesit të BBV Albania, Luiz Ejllit për t’u bërë gruaja e tij.

E pas përfundimit të këtij spektakli Kiara dhe Luizi nuk po ndahen nga njëri-tjetrit.

Ata po shfaqen se bashku në çdo paraqitje publike.

Madje, Luizi nuk po e lë Kiarën vet, as kur kjo e fundit shkon të frizerka.

Kiara ka publikuar me herët një fotografi ku shfaqej nga salloni i ondulimit.

E aty paska qenë prezent edhe Luizi.

Frizeri që ka rregulluar Kiarën ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të Luizit dhe Kiarës. /ORAinfo/