Wednesday, September 27, 2023

Teuta Selimi paska shtuar goxha peshë, kështu tenton t’i fsheh kilogramët e tepërt!


Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e dashur dhe e angazhuar.

Këngëtarja se fundmi paska shtuar goxha peshë.

E për t’i fshehur kilogramët e tepërt, Teuta ka vendosur që të vishet me rroba me të gjana, e jo me fustan të shkurt e të ngushtë siç jemi mësuar ta shohim këngëtaren. /ORAinfo/