Bora Zemani do ta ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë.

Bora Zemani me një fustan “Pink”, shkëlqen në dasmën e miqve të saj Elgitit dhe Kleas.

Fustani nga materiali saten, me thjeshtësin e tij bën Borën të duket tejet unike.

Bora me këtë fustan bëri disa fotografi, të cilat u pëlqyen shume nga ndjekësit e moderatores.

Në dasmë Bora, është e shoqëruar nga partneri i saj Donaldi.