“Yll mbi yll”.

Kështu ka shkruar Leonora poshtë dy fotografive që ka postuar sonte në Instagram.

Këngëtarja, e cila herë pas here poston foto të ndryshme në Instagram vazhdon të jetë aktive në skenën muzikore shqiptare duke sjell projekte të ndryshme.

Një ndër projektet e saj më interesante ishte një EP që ajo realizoi disa vite më parë e që ishte punuar nga Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku.

Ndoshta, me këtë Leonora po paralajmëron ndonjë këngë të re?