Vivien është modeja e njohur nga Shqipëria që mori pjesë ne edicionin e parë të Big Brother Vip Kosova.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, ajo krijoi një romancë me një prej reperëve më të njohur, Getinjo.

E disa muaj pasi ishin në lidhje, Vivien dhe Getinjo i kishin dhënë fund lidhjes së tyre.

Mirëpo kjo ndarje zgajti pak, pasi çifti tashmë janë prapë bashkë.

Raportohet se bashkimi i tyre është bërë për shkak së Vivien është shtatzënë me reperin kosovar dhe pritet shpejt të bëhet nënë, përcjell ORAinfo.

Këtë ende nuk e kanë konfirmuar as Vivien as Getinjo.

Sifoqoftë, Vivien po vazhdon të shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka qenë e ftuar në një dasmë, e rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me shumë stil, Vivien paska shkëlqen.

Getinjo do të ‘shkrihet’ kur ta shoh sa bukur po duket e dashura e tij e rregulluar si nuse. /ORAinfo/