Dyshja Kiara dhe Luizi vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes për çdo veprim të tyre.

Më aktive në rrjetet sociale është Kiara, sepse Luizi nuk është përdorues i madh i tyre, përcjell ORAinfo.

Kiara gjendet në Turqi, dhe nga atje ajo po vazhdon të shfaqet goxha provokuese në Instagram.

Kiara duket se e ka ‘harruar’ Luizin i cili ndodhet në Amerikë, duke i kushtuar me shumë vëmendje reklamimit të veshjeve të saj firmato.

Duket se gruaja e Luiz Ejllit është shumë e fiksuar pas gjërave firmato, pasi këtë e bën vazhdimisht./ORAinfo/