Malisheva ndan rrugët me Bylbyl Sokolin.

Malisheva ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Bylbyl Sokoli.

Lajmi u bë i ditur nga vet klubi malishevas përmes një postimi në faqen e tyre në Facebook.

Sokoli ndihmoi Malishevën duke e shpëtuar nga rënia dhe e mbajti në Superligë.