Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo këto ditë ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar.

E veshur me bikini, duke ekspozuar linjat trupore, Big Mama shfaqet super joshëse.

Ajo paska marrë kaq shumë ngjyrë.

Ku po shfaqet super joshëse. /ORAinfo/