Sara Hoxha, është blogerja e famshme nga Shqipëria.

Por, për publikun e gjerë ajo u bë e njohur, që kur e zyrtarizoi lidhjen me saj me reperin e njohur, Ledri Vula, shkruan ORAinfo.

Tani çifti në fjalë janë prindër të një vajze dhe po e shijojnë jetën se bashku.

E se fundmi, Sara ka nisur pushimet me Ledrin në një vend luksoz.

Nga atje ajo ka sjell një imazh ku shfaqet super joshëse.

Ndërsa ajo që bie në sy është se në këtë imazh Sara nuk ka veshur fare riçipeta. /ORAinfo/