Elvana Gjata realizoi ëndrrën e saj.

Artistja e njohur shqiptare arriti ta mbush stadiumin në Tiranë për koncertin e saj të quajtur ‘Dekada’.

Qindra mijëra njerëz u mblodhën për të për ta parë e dëgjuar nga afër.

Pamjet e koncertit madhështor i publikoi edhe kryeministri shqiptar Edi Rama i cili mbeti pa fjalë.

Elvana pati edhe mysafirë si Ledri, Noizy, Dhurata dhe të tjerë./Prive.al